Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaposvár, Cser 20 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaposvár, Cser 20 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Kaposvár, Cser 20 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9014615
Referenciaszám: 54657
Feltöltve: 4 napja

Kaposvár eladó zártkert 10404 m² telekterületű: 5 millió Ft

5 millió Ft
250 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
10404 m²
Telek
A LIDO HOME KAPOSVÁR eladásra kínálja a SÁNTOSI családi házát. A LIDO HOME Kaposvár által kínált Sántosi családi ház jellemzői: Nyugalomra, természetközeli életre vagy hétvégi kikapcsolódásra vágyik? Ez a kiváló adottságokkal rendelkező zártkerti ingatlan remek választás lehet! A hatalmas, 10.404 nm-es telek gondozásra, gazdálkodásra vagy akár pihenőkert kialakítására is ideális. A területen egy 20 nm-es konténerház található, amely praktikus elrendezésű: 1 szoba, konyha és zuhanyzó került kialakításra benne. Az ingatlan csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, mégis könnyen megközelíthető. Tökéletes választás hétvégi háznak, hobbitelnek vagy befektetésnek is. Főbb jellemzők: -10.404 nm telekterület -20 nm-es konténerház -1 szoba + konyha + zuhanyzó -Természetközeli, nyugodt környezet -Gazdálkodásra, pihenésre kiváló Amennyiben a LIDO HOME KAPOSVÁR által eladásra kínált családi ház SÁNTOSI CSALÁDI HÁZ vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
20 m²
beépített konyhabútorbútorozottfélkomfortoskertvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Paska Anikó
Lido Home Kaposvár
Az iroda összes hirdetése
+36 70 427 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Paska Anikó
Lido Home Kaposvár
Az iroda összes hirdetése
+36 70 427 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Paska Anikó
Lido Home Kaposvár
Az iroda összes hirdetése