Eladó mezőgazdasági ingatlan Rigyác 35 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Rigyác 35 nm
Nem található kép
Hirdetéskód: 9005094
Referenciaszám: 54482
Feltöltve: 1 napja

Rigyác eladó zártkert 2775 m² telekterületű: 4,5 millió Ft

4,5 millió Ft
128,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
2775 m²
Telek
A LIDO HOME NAGYKANIZSA eladásra kínál Rigyác Imrehegyen egy zártkerti ingatlant, hétvégi házat. A LIDO HOME NAGYKANIZSA irodája által kínált hétvégi ház főbb jellemzői: Rigyáci Imrehegyen kínálunk megvételre egy folyamatosan karbantartott, 4 helyrajzi számon nyilvántartott zártkerti ingatlant, összesen 2775m2-es területtel. Az egyik helyrajzi számon egy kb. 35m2-es tégla falazatú épület található, stabil beton alapra épülve, cserépfedésű tetővel. Az ingatlan tehermentes, így akár azonnal birtokba vehető! A telek rendezett, ideális választás lehet azok számára, akik hétvégi kikapcsolódásra, csendre, és természetközeli környezetre vágynak. Az ingatlanhoz végig kavicsos út vezet, megközelítése könnyű és kényelmes. A környéken nem messze fúrt kút található, így saját vízellátás kialakítása kútfúrással megoldható. A villanyhálózat bevezetésre került az ingatlanba. Ha szeretne egy telket, ahol kiszakadhat a hétköznapok rohanásából, kertészkedhet, pihenhet vagy akár egy hangulatos hétvégi birtokot alakíthat ki, akkor ez az ingatlan remek választás lehet! Amennyiben felkeltette érdeklődését a LIDO HOME NAGYKANIZSA által hirdetett ingatlan vagy bármely más ingatlan, hívjon bármikor a megadott elérhetőségen. Vásárolna, de nincs rá keret? Irodánkban díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel állunk rendelkezésére. LIDO HOME Ingatlanok egy életen át!

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
35 m²
kertvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel