Eladó mezőgazdasági ingatlan Szomód 50 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szomód 50 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szomód 50 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9016788
Referenciaszám: 176702075
Frissítve: ma

Szomód eladó zártkert 1000 m² telekterületű: 21,99 millió Ft

21,99 millió Ft
439,8 ezer Ft/m²
1000 m²
Telek
Csendre, nyugalomra vágyik? Kertészkedni szeretne? A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálja eladásra, ezt a zártkerti ingatlant Tata városától 5 km-re, Ferencmajorban. Az ingatlan beltüreleten, nyugodt, zöld környezetben, 1000 m2-es területen található, Szomód községhez tartozik. A telkre egy 2 szintes hétvégi ház épült, falazata tégla. Az épület egy 26 m2-es földszinti részből és egy 24 m2-es emeleti részből áll. A földszinten kialakításra került konyha-étkező, zuhanyzó-WC, kamra, fedett terasz. Az emeleten egy nagy szoba és fedett terasz áll rendelkezésre. Áramellátás saját villanyórával, a vízellátás fúrt kútról, villanybojlerrel megoldott. A kertben szőlő, gyümölcsfák és számos fa és dísznövény található. Szomód és Tata is rövid időn belül elérhető autóval, ahol minden megtalálható amire a hétköznapokban szükség lehet. Az ár irányár! Jöjjön el, nézze meg és tegye meg ajánlatát! Az ingatlan kifüggesztés köteles. További információért forduljon hozzánk bizalommal. KÖZPONTI INGATLANKÖZVETÍTŐ IRODA ügyvédi háttérrel, energetikai tanúsító, független banki ügyintéző ajánlásával SEGÍT, HOGY ELKELJEN RÉGI / MEGLEGYEN ÚJ OTTHONA

Tulajdonságok

Típus:
Zártkert
Alapterület:
50 m²
kocsibeállóösszkomfortosvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ágoston Vivien
Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 284 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ágoston Vivien
Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.
Az iroda összes hirdetése