+9 fotó
Hirdetéskód: 9007952
Referenciaszám: LK046430
Feltöltve: 1 napja
Budapest XIX. kerület kiadó panellakás 2 szobás: 215 ezer Ft
215 ezer Ft/hó
53 m²
2 szoba
9. emelet
Leírás
Jó állapotú, tehermentes, azonnal költözhető, bútorozott lakás várja Kispest szívében pazar kilátással!
Budapest XIX. kerületben (Kispesten) kiadó ez a kitűnő elhelyezkedésű, 10 emeletes paneltömb 9. emeletén található 53 négyzetméteres, 2 szobás lakás.
A lakás bútorozottan kiadó.
A bérleti díj: havonta 215.000 Ft készpénzben vagy átutalással fizetendő, a kaució: 430.000 Ft.
A bérleti díj esedékessége: legkésőbb minden hónap 10-e.
Minimum bérleti idő: 12 hónap.
A lakás havi rezsifogyasztása 45.000 Ft alatt van, melyet Bérlő minden hónapban csekken megfizet a Szolgáltatók felé.
A tulajdonos kiskorút lehetőség szerint nem fogad, továbbá kisállat semmilyen formában nem hozható.
A lakásban szigorúan TILOS a dohányzás, a dohányzás az épületen kívül megengedett.
Internetet illetve kábeltévé előfizetést a bérlő magának intézhet.
A legfontosabb információk összefoglalva:
Azonnal költözhető!
A lakótömb homlokzata is és a legfelső szint is szigetelt, dekoratív,
A lakás két szobája a panel két oldalán helyezkedik el, köztük megfelelő méretű étkezővel,
A környezet vonzereje:
PAZAR kilátás Vecsésre és Gyálra!
ugyan forgalmas helyen van, mégis csendes a környék,
impozáns parkosított környezet,
tömegközlekedés igénybevétele szempontjából is kiváló helyen van, 1 percre található több buszmegálló és villamosmegálló is.
A lakótömb és a lakás műszaki sajátosságai, röviden:
A 10 szintes, 140 lakásos épület 1977-ben épült, majd teljes körű felújításon esett át,
A lakótömb energetikai korszerűsítése eredményeképpen a homlokzatra 15 cm-es szigetelés került,
a tulajdonos az épület felújításával egyidejűleg kicseréltette valamennyi nyílászárót korszerűbb műanyag nyílászáróra (2 rétegű thermoüvegre),
a fentiek miatt a távfűtés költségei jelentősen mérséklődtek,
Az ingatlan kitűnő elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, pár perc sétára van a 136-os buszjárat megállója, illetve a 50-es jelű villamos, valamint napi bejárás szempontjából nem elhanyagolható, hogy 11 tömegközlekedéssel 11 perc a Határ út M3 metrómegálló, amivel gyorsan eljutunk a város bármely pontjára.