+1 fotó
Hirdetéskód: 8781907
Referenciaszám: 9556
Frissítve: 4 napja
Komárom kiadó üzlet 37 m² alapterületű: 150 ezer Ft
150 ezer Ft/hó
37 m²
1 szoba
Leírás
A MILLENNIUM LEGJOBB ÜZLETE FELSZABADUL!
Kiadó Komárom belvárosában – a legjobb helyen, a legjobb kirakattal!
január 1-től ritka lehetőség a város egyik legforgalmasabb pontján:
a Millennium Üzletház földszintjén, közvetlen utcafronttal és óriási kirakattal rendelkező, 37 m²-es üzlethelyiség kiadó!
Miért ez a legjobb üzlet a házban?
- Földszinti, utcáról közvetlenül megközelíthető
- Igmándi útra néző, nagy kirakattal – maximális láthatóság
- Tágas, világos üzlettér – könnyen alakítható bármilyen tevékenységhez
- Az üzletház legfrekventáltabb helyén, intenzív gyalogos- és autóforgalom mellett
- Ingyenes parkolás közvetlen közelben
Millennium Üzletház – Komárom kereskedelmi központja:
- 41 üzlet és iroda, teljesen akadálymentesített épület
- Lift és lépcső is rendelkezésre áll
Költséghatékony üzemeltetés:
- Közös költség: 45.000 Ft/hó (felújítási alappal együtt)
- Fűtés-hűtés klímával: kb. 10.000–35.000 Ft/hó
Tökéletes választás:
- Szépségipari tevékenységekhez (fodrász, barber, kozmetika, manikűr, szempilla, sminktetoválás, alakformáló kezelések stb.)
- Egészségügyi szolgáltatásokhoz (dietetikus, life coach, kineziológus, orvosi-esztétikai kezelések stb.)
- Divatáru- vagy bármilyen szolgáltató üzletnek
Bérleti díj: 150.000 Ft + ÁFA / hó
Kaució: 300.000 Ft
Beköltözhető: 2026. január 1-től, minimum 1 éves bérlet
Érdeklődés: Nagy Edit +36 30 6 226 317
Tulajdonságok
Üzlet
Elektromos
1998
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 622 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 622 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 622 6
Hasonló kiadó ingatlanok Komáromban
Frissítve: 4 napja
1
150 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tata
Frissítve: 10 napja
8
140 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tata
Frissítve: 4 napja
1
150 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tata
Frissítve: 10 napja
9
160 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tata
Frissítve: 4 napja
19
150 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tata
Frissítve: 4 napja
1
150 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Tatabánya