Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Agárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Agárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Agárd

Feltöltve: 17 napja
Eladó ház Agárd 300 nm
1
119 millió Ft 396,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Agárd
300 m² terület
782 m² telek
2+6 fél szoba

Frissítve: 29 napja
Eladó ház Agárd 110 nm
7
99,5 millió Ft 904,5 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Agárd
110 m² terület
408 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó ház Agárd, Katica 110 nm
0
78 millió Ft 709,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Agárd, Katica
110 m² terület
240 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Agárd 300 nm
1
202 millió Ft 673,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Agárd
300 m² terület
724 m² telek
5+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Agárd eladó lakások

Feltöltve: 6 napja
Eladó lakás Agárd 45 nm
6
88 millió Ft 1,96 millió Ft/m²
Eladó lakás, Agárd
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
2 szoba
1. emelet

Feltöltve: 6 napja
Eladó lakás Agárd 50 nm
6
68,9 millió Ft 1,38 millió Ft/m²
Eladó lakás, Agárd
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
2 szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Agárd, Agárd - Kisvárosi lakóövezet 3300 nm
1
139 millió Ft
Eladó telek, Agárd, Agárd - Kisvárosi lakóövezet
Ingatlan iroda logó
3300 m² telek

Feltöltve: 2 éve
Eladó telek Agárd 3884 nm
4
90 millió Ft 23,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Agárd
3884 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 11 hónapja
Eladó nyaraló Agárd, Nyár utca 65 nm
1
50 millió Ft 769,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Agárd, Nyár utca
65 m² terület
380 m² telek
2+4 fél szoba

Feltöltve: 1 éve
Eladó nyaraló Agárd 57 nm
1
59 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Agárd
57 m² terület
293 m² telek
2+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.