Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Alsónánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Alsónánai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Alsónána

Frissítve: -1 napja
Eladó ház Alsónána 75 nm
12
32 millió Ft 426,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsónána
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
715 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Alsónána 517 nm
K
20
35 millió Ft
Eladó családi ház, Alsónána
Ingatlan iroda logó
517 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Alsónána 75 nm
12
32 millió Ft 426,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Alsónána
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
715 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Alsónána 58 nm
14
7,9 millió Ft 136,2 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Alsónána
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
264 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Alsónána 686 nm
7
5,9 millió Ft 8,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Alsónána
Ingatlan iroda logó
686 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsónána 105000 nm
19
49 millió Ft 467 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsónána
Ingatlan iroda logó

Feltöltve: 10 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsónána 3362 nm
9
6 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsónána
Ingatlan iroda logó
3362 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsónána, Külterület 8068 nm
17
4 millió Ft 496 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsónána, Külterület
Ingatlan iroda logó
8068 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Alsónána 190666 nm
2
36 millió Ft 189 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Alsónána
Ingatlan iroda logó
190666 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.