Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Apci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Apci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Apc

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Apc 136 nm
17
45,9 millió Ft 337,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Apc
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
1377 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Apc 49 nm
15
12,8 millió Ft 261,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Apc
Ingatlan iroda logó
49 m² terület
600 m² telek
1 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Apc 90 nm
K
12
15,9 millió Ft 240,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Apc
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1460 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Apc 58 nm
K
14
14,99 millió Ft 258,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Apc
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
1084 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 10 napja
Eladó telek Apc 400 nm
7
5 millió Ft
Eladó telek, Apc
400 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.