Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Egyházaskozári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Egyházaskozári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Egyházaskozár

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Egyházaskozár 40 nm
10
11,9 millió Ft 297,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egyházaskozár
40 m² terület
1040 m² telek
1 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Egyházaskozár 79 nm
12
4,7 millió Ft 59,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egyházaskozár
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1298 m² telek
3 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca 79 nm
12
4,7 millió Ft 59,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1298 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Egyházaskozár, Rác köz 150 nm
20
28,9 millió Ft 192,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egyházaskozár, Rác köz
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
781 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Egyházaskozár, Nincs utca 1972382 nm
1
730 millió Ft 370 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Egyházaskozár, Nincs utca
Ingatlan iroda logó

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Egyházaskozár 8300 nm
K
14
170 millió Ft 20,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Egyházaskozár
8300 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.