Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Földesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Földesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Földes

Frissítve: ma
Eladó ház Földes 108 nm
15
42,5 millió Ft 393,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Földes
Ingatlan iroda logó
108 m² terület
1330 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Földes 77 nm
20
32 millió Ft 415,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Földes
Ingatlan iroda logó
77 m² terület
698 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Földes 195 nm
20
160 millió Ft 820,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Földes
Ingatlan iroda logó
195 m² terület
22292 m² telek
6 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Földes 66 nm
20
26 millió Ft 393,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Földes
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
1353 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Földes 1450 nm
6
4 millió Ft 2,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Földes
Ingatlan iroda logó
1450 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 7 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Földes 190 nm
K
17
160 millió Ft 842,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Földes
22874 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Földes 1200 nm
20
120 millió Ft 100 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Földes
Ingatlan iroda logó
1200 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.