Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Fülöpházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Fülöpházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Fülöpháza

Frissítve: ma
Eladó ház Fülöpháza 297 nm
20
229 millió Ft 771 ezer Ft/m²
Eladó kúria, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
297 m² terület
100400 m² telek
7 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Fülöpháza 297 nm
20
229 millió Ft 771 ezer Ft/m²
Eladó kúria, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
297 m² terület
100400 m² telek
7 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Fülöpháza 250 nm
19
68 millió Ft 272 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
5550 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Fülöpháza 250 nm
K
19
68 millió Ft 272 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
5550 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Fülöpháza 64302 nm
3
42,9 millió Ft
Eladó telek, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
64302 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Fülöpháza 64302 nm
3
42,9 millió Ft 667 Ft/m²
Eladó telek, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
64302 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Fülöpháza 920 nm
1
6,2 millió Ft 6,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
920 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpháza 622000 nm
8
99 millió Ft 159 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó
622000 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpháza 242 nm
17
32,9 millió Ft 136 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpháza 310000 nm
20
230 millió Ft 742 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpháza
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 29 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpháza 70 nm
11
15,99 millió Ft 228,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpháza
60000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.