Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gerdei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gerdei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gerde

Frissítve: ma
Eladó ház Gerde 130 nm
20
40 millió Ft 307,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerde
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
5236 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Gerde 163 nm
1
28 millió Ft 171,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerde
163 m² terület
2369 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Gerde 102 nm
16
14,9 millió Ft 146,1 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Gerde
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
2703 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Gerde 130 nm
20
40 millió Ft 307,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerde
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
5236 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.