Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gerjeni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gerjeni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gerjen

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gerjen 103 nm
14
21 millió Ft 203,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerjen
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
729 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gerjen 93 nm
20
18 millió Ft 193,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerjen
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
1079 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gerjen 120 nm
12
44,9 millió Ft 374,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerjen
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1200 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Gerjen 106 nm
20
49,9 millió Ft 470,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gerjen
Ingatlan iroda logó
106 m² terület
754 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gerjen 1217 nm
3
15 millió Ft 12,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gerjen
Ingatlan iroda logó
1217 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gerjen 1031 nm
2
15 millió Ft 14,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gerjen
Ingatlan iroda logó
1031 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gerjen 1330 nm
2
13,8 millió Ft 10,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gerjen
Ingatlan iroda logó
1330 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gerjen 850 nm
2
9 millió Ft 10,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gerjen
Ingatlan iroda logó
850 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.