Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Görcsönyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Görcsönyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Görcsöny

Frissítve: ma
Eladó ház Görcsöny 120 nm
18
59,9 millió Ft 499,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1635 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Görcsöny 61 nm
16
12,5 millió Ft 204,9 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
61 m² terület
3212 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Görcsöny 120 nm
18
59,9 millió Ft 499,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1635 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Görcsöny 134 nm
5
98 millió Ft 731,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
134 m² terület
995 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Görcsöny 4595 nm
10
21,9 millió Ft
Eladó telek, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
4595 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Görcsöny, Aszódi utca 2160 nm
5
4,8 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Görcsöny, Aszódi utca
Ingatlan iroda logó
2160 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Görcsöny, Aszódi utca 4595 nm
10
21,9 millió Ft 4,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Görcsöny, Aszódi utca
Ingatlan iroda logó
4595 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Görcsöny 31 nm
K
17
11,7 millió Ft 377,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Görcsöny
Ingatlan iroda logó
909 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Görcsöny, Nincs utca 31 nm
17
11,7 millió Ft 372,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Görcsöny, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
909 m² telek

Feltöltve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Görcsöny, Zártkert 30 nm
20
11,9 millió Ft 396,7 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Görcsöny, Zártkert
Ingatlan iroda logó
1696 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.