Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Litéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Litéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Litér

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Litér 110 nm
1
105,99 millió Ft 963,5 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Litér
110 m² terület
170 m² telek
3+2 fél szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Litér 175 nm
K
20
179 millió Ft 1,02 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Litér
175 m² terület
702 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Litér 178 nm
1
153 millió Ft 859,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Litér
178 m² terület
700 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Litér 1146 nm
K
8
25 millió Ft 21,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Litér
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Litér 6521 nm
K
3
39 millió Ft 6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Litér
Ingatlan iroda logó

Feltöltve: 16 napja
Eladó telek Litér 943 nm
5
17,5 millió Ft 18,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Litér
Ingatlan iroda logó
943 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Litér 37051 nm
11
3,4 millió Ft 92 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Litér
Ingatlan iroda logó
37051 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Litér 3957 nm
1
9 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Litér
Ingatlan iroda logó
3957 m² telek

Frissítve: 15 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Litér, Árpád utca 45. 300 nm
2
300 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Litér, Árpád utca 45.
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
2953 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.