Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Németkéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Németkéri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Németkér

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Németkér 540 nm
K
6
149,9 millió Ft 277,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
540 m² terület
40000 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Németkér 80 nm
K
18
26,9 millió Ft 336,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2000 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Németkér 200 nm
13
59,9 millió Ft 299,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1241 m² telek
5 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Németkér 150 nm
11
39,9 millió Ft 266 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
2500 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Németkéren

Frissítve: 2 napja
Kiadó ház Németkér 260 nm
10
300 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
1241 m² telek
5 szoba

Frissítve: 22 napja
Kiadó ház Németkér 120 nm
20
1 millió Ft/hó
Kiadó családi ház, Németkér
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
525 m² telek
4 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Németkér 940 nm
1
5 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Németkér
Ingatlan iroda logó
940 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Németkér 918 nm
1
5 millió Ft 5,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Németkér
Ingatlan iroda logó
918 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Németkér 949 nm
1
5 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Németkér
Ingatlan iroda logó
949 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.