Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Véméndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Véméndi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Véménd

Frissítve: ma
Eladó ház Véménd 194 nm
K
20
46,9 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Véménd
Ingatlan iroda logó
194 m² terület
1778 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Véménd 195 nm
19
46,9 millió Ft 240,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Véménd
Ingatlan iroda logó
195 m² terület
1778 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Véménd 150 nm
20
81,9 millió Ft 546 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Véménd
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
2992 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Véménd 150 nm
20
81,9 millió Ft 546 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Véménd
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
2992 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Véménd 570 nm
20
52,3 millió Ft 91,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Véménd
Ingatlan iroda logó
570 m² terület
225 m² telek

Frissítve: 6 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Véménd 10788 nm
20
350 millió Ft 32,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Véménd
Ingatlan iroda logó
10788 m² terület
103758 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.