Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Zalaszentjakabi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Zalaszentjakabi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Zalaszentjakab

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Zalaszentjakab 1000 nm
20
51 millió Ft
Eladó családi ház, Zalaszentjakab
Ingatlan iroda logó
1000 m² telek
4 szoba

Frissítve: 25 napja
Eladó ház Zalaszentjakab 35 nm
8
4,3 millió Ft 122,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaszentjakab
Ingatlan iroda logó
35 m² terület
2564 m² telek
1 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Zalaszentjakab 91 nm
20
25 millió Ft 274,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Zalaszentjakab
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1727 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 25 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Zalaszentjakab 172 nm
10
22 millió Ft 127,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Zalaszentjakab
Ingatlan iroda logó
172 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.