m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Ház Ingatlan - 3. oldal
102 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: 5 napja
5
7,9 millió Ft
499 Ft/m²
Eladó telek, Kaposvár, Toponár
15847 m² telek
Frissítve: 5 napja
5
7,9 millió Ft
499 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kaposvár, Toponár
15847 m² telek
Frissítve: 5 napja
16
8,5 millió Ft
106,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőmocsolád
80 m² terület
2259 m² telek
3 szoba
Frissítve: 5 napja
5
3,8 millió Ft
1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felsőmocsolád
2186 m² telek
Frissítve: 5 napja
4
3,5 millió Ft
1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felsőmocsolád
1993 m² telek
Frissítve: 5 napja
20
15,8 millió Ft
197,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőmocsolád
80 m² terület
6438 m² telek
3 szoba
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 5 napja
7
80 millió Ft
38,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kaposvár, Belváros
2093 m² telek
Frissítve: 5 napja
18
54 millió Ft
771,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Siófok
70 m² terület
721 m² telek
1+1 fél szoba
Frissítve: 5 napja
16
8,5 millió Ft
6,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Igal
1401 m² telek
Frissítve: 5 napja
12
5,9 millió Ft
84,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Visnye
70 m² terület
1001 m² telek
2+1 fél szoba
Frissítve: 5 napja
20
93 millió Ft
845,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Fonyód
110 m² terület
459 m² telek
2+2 fél szoba
Frissítve: 5 napja
20
9,5 millió Ft
143,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lábod
66 m² terület
715 m² telek
1 szoba
Frissítve: 5 napja
10
38 millió Ft
1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kaposvár, Cser
24214 m² telek
Frissítve: 5 napja
20
61 millió Ft
480,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kaposvár, Belváros
127 m² terület
2+2 fél szoba
Frissítve: 5 napja
6
5,3 millió Ft
407,7 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Kaposvár, Belváros
13 m² terület
Frissítve: 5 napja
20
57,5 millió Ft
592,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kaposvár, Belváros
97 m² terület
2 szoba
Frissítve: 5 napja
18
9,9 millió Ft
210,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Kaposkeresztúr
47 m² terület
3900 m² telek
1+1 fél szoba
Frissítve: 5 napja
19
9,9 millió Ft
210,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kaposkeresztúr
47 m² terület
3900 m² telek
1+1 fél szoba
Frissítve: 5 napja
20
34 millió Ft
425 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Kaposvár
80 m² terület
2+2 fél szoba
Frissítve: 5 napja
11
16 millió Ft
290,9 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Kaposvár, Belváros
55 m² terület
1
2
3
4
5
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.
Mentsd el a kedvenc hirdetéseid egy helyre!
Belépés/Regisztráció
Lista megosztás
Fizetett rangsorolást is alkalmazhatunk.
Bővebben
Vissza a főoldalra