m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Pécel - 3. oldal
59 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: 2 napja
20
99,8 millió Ft
453,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kakucs
220 m² terület
533 m² telek
7 szoba
Frissítve: 2 napja
7
27,9 millió Ft
23,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Délegyháza
1205 m² telek
Frissítve: 2 napja
9
26 millió Ft
666,7 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Budapest XVIII. kerület, Szemeretelep
39 m² terület
37 m² telek
1 szoba
Frissítve: 2 napja
9
64,9 millió Ft
1,32 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest X. kerület, Újhegy
49 m² terület
2 szoba
4. emelet
Frissítve: 2 napja
15
84,9 millió Ft
615,2 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest XXI. kerület, Királyerdő
138 m² terület
375 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 napja
20
139 millió Ft
896,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XIX. kerület, Felső Kispest
155 m² terület
533 m² telek
5 szoba
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 2 napja
15
76,9 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr
63 m² terület
3 szoba
2. emelet
Frissítve: 2 napja
10
53 millió Ft
88,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gödöllő, Blaha
600 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
110 millió Ft
738,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Üllő
149 m² terület
838 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
20
149,9 millió Ft
1,24 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest XVII. kerület, Rákoscsaba-Újtelep
121 m² terület
544 m² telek
4 szoba
Frissítve: 16 napja
16
12,7 millió Ft
423,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Budapest XV. kerület, Pestújhely
30 m² terület
Frissítve: 1 hónapja
20
499 millió Ft
353,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Pusztaszentlászló
1410 m² terület
106211 m² telek
Feltöltve: 2 hónapja
20
114 millió Ft
770,3 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Pécel
148 m² terület
725 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 hónapja
19
179,9 millió Ft
951,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XVII. kerület
189 m² terület
613 m² telek
5 szoba
Frissítve: 2 hónapja
19
132,2 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csömör
127 m² terület
250 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 hónapja
12
64 millió Ft
853,3 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Budapest XIX. kerület, Kertváros
75 m² terület
215 m² telek
3 szoba
Frissítve: 2 hónapja
20
335 millió Ft
305,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szigetszentmiklós, Lakihegy
1096 m² terület
3748 m² telek
19 szoba
Frissítve: 2 hónapja
20
329 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Halásztelek
317 m² terület
978 m² telek
10 szoba
Frissítve: 2 hónapja
20
73,85 millió Ft
1,57 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr
47 m² terület
2+1 fél szoba
2. emelet
1
2
3
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.
Mentsd el a kedvenc hirdetéseid egy helyre!
Belépés/Regisztráció
Lista megosztás
Fizetett rangsorolást is alkalmazhatunk.
Bővebben
Vissza a főoldalra