m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Kecskemét - Kisfaludy utca - 2. oldal
237 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: 2 napja
7
245 millió Ft
921,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Máriaváros
266 m² terület
500 m² telek
10 szoba
Frissítve: 2 napja
1
15,9 millió Ft
982 Ft/m²
Eladó telek, Lajosmizse
16188 m² telek
Frissítve: 2 napja
13
133 millió Ft
5,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Kecskemét, Borbás
25000 m² telek
Frissítve: 2 napja
4
43,9 millió Ft
7,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kecskemét, Hetényegyháza
5756 m² telek
Frissítve: 2 napja
7
400 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét, Belváros
207 m² terület
Frissítve: 2 napja
4
332 millió Ft
58,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kecskemét, Alsószéktó
5709 m² telek
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 2 napja
20
225 millió Ft
1,41 millió Ft/m²
Eladó egyéb ház, Kecskemét
160 m² terület
59000 m² telek
4 szoba
Frissítve: 2 napja
10
89 millió Ft
211,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét, Hetényegyháza
420 m² terület
1741 m² telek
Frissítve: 2 napja
2
750 250 Euro
274,59 millió Ft
91,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Kecskemét, Alsószéktó
3001 m² telek
Frissítve: 2 napja
3
5,2 millió Ft
1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Izsák
2884 m² telek
Frissítve: 2 napja
5
568,6 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét, Belváros
121 m² terület
Frissítve: 2 napja
15
425 000 Euro
155,55 millió Ft
555,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét, Belváros
280 m² terület
372 m² telek
Frissítve: 2 napja
6
4,7 millió Ft
645 Ft/m²
Eladó telek, Tiszaalpár
7290 m² telek
Frissítve: 2 napja
3
2 millió Ft
1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Izsák
1907 m² telek
Frissítve: 2 napja
20
250 millió Ft
833,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Felsőcsalános
300 m² terület
2854 m² telek
6 szoba
Frissítve: 2 napja
2
42,9 millió Ft
1,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Helvécia
22267 m² telek
Frissítve: 2 napja
3
78 millió Ft
6,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Ballószög
12000 m² telek
Frissítve: 2 napja
9
119,6 millió Ft
996,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Ballószög
120 m² terület