m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Ingat-Land Property Kft.
52 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: 5 napja
15
70,5 millió Ft
726,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Marcali
97 m² terület
922 m² telek
4 szoba
Feltöltve: 5 napja
13
69,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykanizsa
56 m² terület
344 m² telek
2+1 fél szoba
Frissítve: 12 napja
17
52,5 millió Ft
388,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Letenye
135 m² terület
1231 m² telek
4 szoba
Frissítve: 18 napja
20
59,8 millió Ft
278,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykanizsa
215 m² terület
1551 m² telek
5+1 fél szoba
Frissítve: 19 napja
18
139,9 millió Ft
52 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Murakeresztúr
2690 m² terület
12692 m² telek
Feltöltve: 24 napja
6
23,5 millió Ft
559,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagykanizsa
42 m² terület
1+1 fél szoba
2. emelet
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Feltöltve: 25 napja
9
24,5 millió Ft
471,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagykanizsa
52 m² terület
1+1 fél szoba
2. emelet
Feltöltve: 25 napja
9
30,9 millió Ft
561,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagykanizsa
55 m² terület
2 szoba
3. emelet
Feltöltve: 26 napja
10
39,9 millió Ft
464 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
86 m² terület
1000 m² telek
3 szoba
Frissítve: 1 hónapja
13
43,5 millió Ft
564,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Nagykanizsa
77 m² terület
3 szoba
1. emelet
Feltöltve: 1 hónapja
13
44,9 millió Ft
390,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykanizsa
115 m² terület
995 m² telek
4+1 fél szoba
Frissítve: 1 hónapja
7
5,5 millió Ft
211,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Lispeszentadorján
26 m² terület
1338 m² telek
1 szoba
34
Frissítve: 1 hónapja
20
62,8 millió Ft
261,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
240 m² terület
5061 m² telek
5+1 fél szoba
Frissítve: 1 hónapja
6
3,3 millió Ft
Eladó telek, Nagykanizsa
2226 m² telek
Frissítve: 1 hónapja
13
22,5 millió Ft
107,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Magyarszerdahely
209 m² terület
1373 m² telek
4 szoba
Frissítve: 1 hónapja
13
43,9 millió Ft
332,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Miháld
132 m² terület
3346 m² telek
3 szoba
Frissítve: 1 hónapja
12
25 millió Ft
217,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykanizsa
115 m² terület
100 m² telek
3 szoba
Frissítve: 1 hónapja
20
124,9 millió Ft