m²
FIX 3%-ra alkalmas
Csak azok a hirdetések, amelyek megfelelhetnek a FIX 3%-os lakáshitel feltételeinek hirdetési ár és négyzetméterár alapján.
Részletes információk:
Csak Zenga Premier
Friss hirdetések, melyek csak a
zenga.hu
és a
koltozzbe.hu
oldalon találhatók meg az ingatlankereső portálok közül.
Részletes információk:
www.zenga.hu/premier
Keresés
További szűrők
Duna House - New Palace - 2. oldal
497 találat
Sorrend
Keresés mentése
Frissítve: ma
20
55 millió Ft
982,1 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Pócsmegyer
56 m² terület
540 m² telek
3 szoba
K
Feltöltve: 2 napja
20
47,9 millió Ft
736,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Gyöngyös, Dél-Kálváriapart
65 m² terület
2+1 fél szoba
földszint
K
Frissítve: 5 napja
15
125 millió Ft
1,44 millió Ft/m²
Eladó lakás, Dunakeszi
87 m² terület
4 szoba
2. emelet
K
Feltöltve: 6 napja
19
100,5 millió Ft
948,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Vác, Belváros
106 m² terület
3 szoba
földszint
K
Feltöltve: 15 napja
17
46 millió Ft
657,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Mogyoród
70 m² terület
683 m² telek
4 szoba
K
Frissítve: 22 napja
10
85 millió Ft
809,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Vác, Belváros
105 m² terület
2 szoba
1. emelet
K
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Feltöltve: 22 napja
19
250 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Dunakeszi
150 m² terület
800 m² telek
4 szoba
K
Feltöltve: 23 napja
9
27 millió Ft
39,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csörög
676 m² telek
K
Feltöltve: 1 hónapja
16
44,9 millió Ft
898 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Vác, Székhegy
50 m² terület
1413 m² telek
1 szoba
K
Feltöltve: 1 hónapja
16
62,5 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
Eladó egyéb ház, Fót, Öregfalu
62 m² terület
1405 m² telek
3 szoba
K
Frissítve: ma
20
529,9 millió Ft
1,63 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Szentendre
325 m² terület
2350 m² telek
6 szoba
K
Frissítve: 28 napja
18
47 millió Ft
854,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tahitótfalu
55 m² terület
1750 m² telek
2 szoba
6
K
Frissítve: ma
20
149 millió Ft
2,48 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Budakalász
60 m² terület
842 m² telek
2 szoba
K
Frissítve: ma
18
94,9 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Pócsmegyer
84 m² terület
539 m² telek
3 szoba
K
Frissítve: 27 napja
20
225 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Szentendre
211 m² terület
675 m² telek
6 szoba
K
Frissítve: ma
12
900 millió Ft
2,45 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Szentendre
368 m² terület
1200 m² telek
5 szoba
K
Frissítve: ma
14
49,9 millió Ft
1,39 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Leányfalu
36 m² terület
693 m² telek
2 szoba
K
Frissítve: ma
20
200 millió Ft
500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Budapest XV. kerület
400 m² terület
833 m² telek
7 szoba
K
Frissítve: ma
20
199,9 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
Eladó házrész, Budapest XV. kerület
193 m² terület
200 m² telek
7 szoba
K
Frissítve: ma
20
95,9 millió Ft
1,2 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest XVI. kerület
80 m² terület
4 szoba
4. emelet
K
1
2
3
4
5
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.