Eladó vendéglő és étterem Vas megyében
28 találat
Sorrend
E-mail értesítést kérek
Frissítve: 9 napja
15
144,9 millió Ft
724,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szombathely, Belváros
200 m² terület
350 m² telek
K
Frissítve: 2 napja
13
69 millió Ft
869 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kőszeg
79 m² terület
Frissítve: 2 napja
19
130 millió Ft
185,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vép
700 m² terület
1 szoba
Frissítve: 2 napja
20
59,9 millió Ft
136,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Uraiújfalu
440 m² terület
Frissítve: 2 napja
15
35 millió Ft
159,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szentgotthárd
220 m² terület
Frissítve: 2 napja
20
70 millió Ft
179,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szentgotthárd
390 m² terület
Már most stresszelsz a lakáshitelen?
Segít az OTP Bank szakértője. Telefonos hitel előminősítéssel biztosra mehetsz!
Előminősítést szeretnék
Frissítve: 2 napja
20
299 millió Ft
548,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Körmend
545 m² terület
4+1 fél szoba
Frissítve: 2 napja
20
265 millió Ft
131,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szombathely
2009 m² terület
16 szoba
Frissítve: 2 napja
20
230 millió Ft
528,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Egyházasrádóc
435 m² terület
1 szoba
Frissítve: 2 napja
9
8,5 millió Ft
87,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csehi
97 m² terület
Frissítve: 2 napja
20
224 millió Ft
518,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa
432 m² terület
9 szoba
Frissítve: 2 napja
20
179 millió Ft
590,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Dozmat
303 m² terület
6 szoba
Frissítve: 9 napja
20
49,5 millió Ft
150,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hegyhátszentjakab
329 m² terület
Frissítve: 9 napja
13
265 millió Ft
441,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bő
600 m² terület
4100 m² telek
8 szoba
Frissítve: 9 napja
7
100 millió Ft
83,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Körmend
1200 m² terület
Frissítve: 9 napja
20
98 millió Ft
576,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Borgáta
170 m² terület
136 m² telek
1 szoba
Frissítve: 10 napja
20
224 millió Ft
518,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kondorfa
432 m² terület
Frissítve: 12 napja
20
50 millió Ft
152 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hegyhátszentjakab
329 m² terület
1138 m² telek
Frissítve: 13 napja
20
990 millió Ft
265 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Hegyhátszentjakab
3736 m² terület
Frissítve: 14 napja
13
30 millió Ft
337,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Torony
89 m² terület
1
2
Regisztrálj az extra funkciókért
Ha hitelből szeretnél ingatlant venni, regisztrált felhasználóként személyre szabott kalkulációt kaphatsz.
Mentsd el keresésed, kérj értesítést és e-mailben elküldjük neked az új ajánlatokat, hogy ne maradj le egyről sem.
Mentsd el a kedvenc hirdetéseid egy helyre!