Hirdetéskód: 8944115
Frissítve: 13 napja
Balatonőszöd eladó családi ház 3 szobás: 64,9 millió Ft
64,9 millió Ft
676 ezer Ft/m²
96 m²
414 m²
3 szoba
Leírás
Balatonőszödön eladó bővíthető családi ház – 13 perc sétára a Balatontól
Balatonőszödön, csendes utcában kínálunk megvételre egy 414 m²-es telken elhelyezkedő, kb. 72 m² alapterületű családi házat, különálló garázzsal.
Az ingatlan jelenleg is lakható állapotú, ugyanakkor korszerűsítést igényel, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki – akár nyaralónak, akár állandó lakhatásra.
Főbb jellemzők:
kb. 74 m² lakótér
414 m² sík telek
különálló ~15 m² garázs
tetőtér beépítési lehetőség (bővíthető lakótér)
teljes közmű: víz, csatorna, gáz, villany
gázkonvektoros fűtés
részben cserélt műanyag nyílászárók (2015)
csendes, rendezett környezet
Balaton ~13 perc sétára
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1979
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BZ
Bécsi Zoltán
+36 20 415 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 300 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BZ
Bécsi Zoltán
+36 20 415 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BZ
Bécsi Zoltán
+36 20 415 3
Hasonló eladó ingatlanok Balatonőszödön
Frissítve: 10 napja
15
64,9 millió Ft 801,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonőszöd

Frissítve: 4 napja
7
59,5 millió Ft 1,42 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Balatonkeresztúr

Frissítve: 3 hónapja
16
66,8 millió Ft 359,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Juta

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Somogy megyében 64,9 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 hónapja
11
69 millió Ft 1,15 millió Ft/m²
Eladó házrész, Balatonboglár

Frissítve: ma
20
65 millió Ft 650 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kőröshegy

Frissítve: 5 napja
20
60,9 millió Ft 380,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Balatonszentgyörgy