+3 fotó
Hirdetéskód: 8830358
Referenciaszám: HZ060528
Frissítve: 25 napja
Bősárkány eladó családi ház 5 szobás: 51,9 millió Ft
51,9 millió Ft
365,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
142 m²
1520 m²
5 szoba
Leírás
Bősárkány nyugodt, családias környezetében kínálunk megvételre egy 1520 nm-es telken fekvő, 142 nm-es kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár többgyermekes családok számára is.
Az ingatlan alsó szintje 1970-ben épült, a felső szintet 1990-ben alakították ki, így a ház jól elkülöníthető, mégis harmonikusan együtt élhető tereket biztosít.
A földszinten előtér, tágas nappali, egy szoba, konyha, spájz és fürdőszoba kapott helyet. Az alsó szint szobái parkettával burkoltak, kellemes, otthonos hangulatot árasztanak.
Az emeleten egy világos nappali, két hálószoba, fürdőszoba és egy praktikus tároló található ideális akár külön élettérként is.
A ház műszaki állapota jó:
a villanyvezetékek a 2000-es években cserélve lettek,
a tető szigetelt,
a fűtésről gázkazán és vegyestüzelésű kazán gondoskodik,
az ingatlan központi csatornára csatlakozik.
A 1520 nm-es telek igazi érték: tágas, jól kihasználható, kertészkedésre, pihenésre vagy akár további lehetőségek kialakítására is alkalmas. Az udvaron egy nagy, dupla garázs is helyet kapott.
Ez az ingatlan kiváló választás mindazoknak, akik nyugodt környezetben, mégis tágas, élhető otthonra vágynak, és fontos számukra a tér, a családias hangulat és a lehetőségek sokszínűsége.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1970
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 998 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
223 354 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.