Eladó ház Debrecen, Nyulas 300 nm
Eladó ház Debrecen, Nyulas 300 nm
Eladó ház Debrecen, Nyulas 300 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8719835
Referenciaszám: M313101
Frissítve: ma

Debrecen eladó családi ház 5 szobás: 174,9 millió Ft

174,9 millió Ft
583 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
300 m²
Alapterület
390 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Debrecen Nyulas városrészen eladó egy 300 nm-es háromszintes családi ház, 390 nm-es telekkel. Az ingatlan 1985-ben épült téglából. Korszerűsítés az elmúlt években nem történt, így jelenleg felújítandó állapotban van. 5 szobával + étkezővel rendelkezik, azonban a legalsó szinten további szobák is kialakíthatóak. Fűtése 2 db gázkazánnal működik (a földszinten és emeleten padlófűtéssel, a szuterén részen radiátorral), emellett a legnagyobb szobában egy cserépkályha is megtalálható. Ipari áram bevezetésre került. Kialakítására tekintettel a ház vállalkozásra is kifejezetten alkalmas. További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban. Energetikai tanúsítvány egyelőre nem áll rendelkezésre.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1985
Erkély:
8 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
duplakomfortoserkélyteraszvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jónás Tamás
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 681 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 590 358 Ft
Második évtől
752 690 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.