Eladó ház Debrecen, Nyulas 140 nm
Eladó ház Debrecen, Nyulas 140 nm
Eladó ház Debrecen, Nyulas 140 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 8980874
Referenciaszám: 126491
Frissítve: 4 napja

Debrecen eladó sorház 4 szobás: 159 millió Ft

159 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
140 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
Debrecen – Nyulas városrészében eladó tágas családi ház! Debrecen egyik legkedveltebb, csendes, családbarát részén, Nyulasban kínálunk megvételre egy 140 m²-es, kétszintes családi házat, amely ideális választás nagyobb családok számára is. Az ingatlan friss tisztasági festésen és tapétázáson esik át, így új, esztétikus állapotban kerül átadásra. Elosztás: Nappali + 4 külön nyíló szoba két szinten 1 sarokkádas fürdőszoba 1 zuhanyzós fürdőszoba Földszinten külön WC A ház teljesen gépesített, igény szerint bútorozottan is megvásárolható. A gondozásmentes kert kényelmes megoldást biztosít, minimális ráfordítással élvezhető. Alacsony rezsiköltség, praktikus elrendezés és nyugodt környezet jellemzi. Irányár: 159.000.000 Ft Ideális választás mindazok számára, akik Debrecen egyik legjobb környékén keresnek tágas, kényelmes otthont.

Az iroda összes hirdetése
+36 30 295 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 536 689 Ft
Második évtől
684 264 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.