+13 fotó
Hirdetéskód: 8766728
Referenciaszám: M315443
Frissítve: 6 hónapja
Felcsút eladó családi ház 2+1 fél szobás: 74,9 millió Ft
74,9 millió Ft
881,2 ezer Ft/m²
85 m²
1120 m²
2+1 fél szoba
Leírás
Budapesttől 35 km-re, Felcsúton kínálunk megvételre egy nettó 85 nm-es, 3 szobás, önálló családi házat 1200 nm-es összközműves telken. A ház 1950-es években épült egy csendes mellékutcában. Az elmúlt években folyamatos korszerűsítés történt, ami alatt a teljes tetőszerkezet felújításra került. Ezenkívül a fanyílászárók és a beltéri ajtók is cserélve lettek. Az udvaron több autó is kényelmesen elfér, egy autónak fedett garázs és melléképületek találhatóak. A fűtésről gázkonvektorok és egy új hűtő-fűtő klíma gondoskodik. A melegvíz ellátását villanybojler biztosítja. A környéken pár percen belül minden megtalálható. Óvoda, bölcsőde, iskola, bevásárlási lehetőségek. A focirajongóknak 5 percre található a Puskás Akadémia stadionja. Az ingatlan tehermentes és rugalmasan megtekinthető! Bővebb információért kérem hívjon!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1950
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Reich Melinda
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 544 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 335 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.