Eladó ház Görcsöny 60 nm
Eladó ház Görcsöny 60 nm
Eladó ház Görcsöny 60 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8938595
Referenciaszám: HZ031412-5179985
Frissítve: ma

Görcsöny eladó családi ház 3 szobás: 8,99 millió Ft

8,99 millió Ft
149,8 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
1731 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálunk Görcsöny egyik csendes, hangulatos kertekkel övezett részén egy 60 m²-es családi házat, amely egy 1731 m²-es, tágas telken helyezkedik el.Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének pihenni, kertészkedni vagy akár egy saját kis vidéki otthont kialakítani.Az ingatlan főbb jellemzői:60 m²-es lakóterület3 szobaPince, amely kiváló tárolási lehetőséget biztosítCserépkályhás fűtés, amely kellemes meleget és otthonos hangulatot adTelek adottságai:A 1731 m²-es telek bőséges teret biztosít kertészkedésre, pihenésre vagy akár további fejlesztésekre. A telken több termő gyümölcsfa is található, amely még hangulatosabbá teszi a környezetet.Műszaki és egyéb előnyök:Villany a telkenRiasztó- és kamerarendszerrel felszerelt ingatlanStabil tetőszerkezetNyugodt, csendes környezet, kevés forgalommalA környék különösen vonzó azok számára, akik szeretnének elszakadni a város zajától, és egy természetközeli, békés környezetben élni vagy kikapcsolódni.Ez az ingatlan kiváló lehetőség hétvégi háznak, hobbitelnek vagy felújítás után állandó lakhatásra is.További információért és megtekintésért keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel