+13 fotó
Hirdetéskód: 8586352
Referenciaszám: HZ047446
Frissítve: 23 napja
Hernád eladó családi ház 1 szobás: 25,9 millió Ft
25,9 millió Ft
8,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
3057 m²
3057 m²
1 szoba
Leírás
Hernádon eladó egy belterületi besorolású 3057nm -es telken található 33 nm-es épület.
A teleken belül villany, víz, és gáz található. LF2-es besorolású. Az épület két részből áll. Az egyik lakrészben előszoba, zuhanyzó és szoba található. A másikban konyha -étkező és pince található.
A telek az úttesttel párhuzamosan helyezkedik el.
Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján.
Tulajdonságok
Családi ház
Elektromos
1968
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 998 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
111 462 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 998 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 998 4