+11 fotó
Hirdetéskód: 9004428
Referenciaszám: M329075
Feltöltve: 3 napja
Hévízgyörk eladó családi ház 4 szobás: 65 millió Ft
65 millió Ft
541,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
120 m²
814 m²
4 szoba
Leírás
Pest vármegye, Hévízgyörk! Eladóvá vált egy 120 nm-es, rendkívül jó elrendezésű, napfényes családi ház. Az ingatlan egy 814 nm-es, rendezett és szeretettel gondozott telken fekszik, kellemes, nyugodt környezetben.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 120 nm, 4 különnyíló, tágas szoba (ideális nagycsaládosoknak is).
Telek: 814 nm-es sík terület, termő kerttel és zöldfelülettel.
Fűtés: Gázkonvektoros hőleadás, amely helyiségenként szabályozható.
Nyílászárók: Klasszikus fa ablakok, melyek jó állapotúak.
Extra tárolás: Saját pince és külön tárolóhelyiség segít a kerti szerszámok és egyéb holmik elhelyezésében.
Környezet: Csendes utca, jó szomszédság, tiszta levegő.
Az ingatlan szerkezetileg stabil, elrendezése modernizálható, így az új tulajdonos saját ízlésére formálhatja álmai otthonát. A kert mérete kiválóan alkalmas családi összejövetelekre, sütögetésre vagy konyhakert kialakítására.
Budapest az M3-as autópályán keresztül gyorsan elérhető.
Teljes körű ügyintézéssel állunk az eladók és a vevők rendelkezésére!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, 3% hitel, CSOK Plusz intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.Várom hívását!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)