+17 fotó
Hirdetéskód: 8999547
Referenciaszám: M328322-5220682
Frissítve: ma
Jászkisér eladó családi ház 2 szobás: 7,5 millió Ft
7,5 millió Ft
91,5 ezer Ft/m²
82 m²
1069 m²
2 szoba
Eladó Ház, Jászkisér
Jászkisér egyik legkedveltebb, csendes utcájában, mégis központi elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 82,5 nm-es családi házat, amely egy tágas, 1069 nm-es telken helyezkedik el -tökéletes választás azoknak, akik nyugalomra vágynak, de nem szeretnének lemondani a közeli szolgáltatások kényelméről.
Az ingatlan vályog falazatú, amely természetes klímát biztosít: nyáron kellemesen hűvös, télen pedig jól tartja a meleget. A ház jelenleg felújításra szorul, így új tulajdonosa teljes mértékben saját ízlésére formálhatja -egy valódi lehetőség, hogy ne csak egy házat, hanem egy személyre szabott otthont teremtsen.
A 2 szoba, a konyha kamrával, az előszoba, valamint a fürdőszoba WC-vel praktikus elrendezést kínál, amely jól alakítható a mai igényekhez is. A közművek közül a víz, villany és csatorna már bevezetésre került, a gázcsonk pedig az utcában található, így a fűtési rendszer korszerűsítése is könnyen megoldható. Jelenleg kályhás fűtés biztosítja az otthon melegét.Energetikai tanúsítvánnyal nem rendelkezik.
A környék kiemelkedően jó: barátságos szomszédok, nyugodt, csendes utca, miközben minden fontos intézmény és bolt könnyen elérhető. A közeli horgásztó pedig különleges hangulatot és kikapcsolódási lehetőséget kínál a természet szerelmeseinek.
Ez az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik meglátják a lehetőséget egy felújítandó házban, és szeretnék saját elképzeléseik szerint megvalósítani álmaik otthonát egy élhető, szerethető környezetben.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget - jöjjön el, és fedezze fel benne a jövőt!
Amennyiben a vásárláshoz el kellene adni jelenlegi ingatlanát, állok rendelkezésére! Az OTP Bank