Eladó ház Kaposvár, Ivánfahegy 134 nm
Eladó ház Kaposvár, Ivánfahegy 134 nm
Eladó ház Kaposvár, Ivánfahegy 134 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8656831
Referenciaszám: 162800377
Frissítve: 6 napja

Kaposvár eladó családi ház 2 szobás: 34,7 millió Ft

34,7 millió Ft
259 ezer Ft/m²
134 m²
Alapterület
5245 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Az ÁlomKuckó Ingatlanközvetítő Iroda eladásra kínál Kaposvár zöldövezetében az Ivánfahegy lábánál egy 5245 m2 területen elhelyezkedő 124 m2 alapterületű tégla építésű, belterületű családi házat. Az ingatlan felújítása nagyrészben már megtörtént. Az ablakok korszerű műanyagra lettek cserélve, a villanyhálózat teljesen kicserélésre és bővítésre került. Az ingatlanban található 2 szoba, nappali, étkező, konyha, WC, fürdőszoba+ WC, kamra, előtér, közlekedők, továbbá 3 helyiség, melyet akár külön lakrésszé is ki lehet alakítani. Ajánlom az ingatlant olyan családoknak, akik akár állattartással, növénytermesztéssel foglalkoznának.De, ha nincs szükség ekkora telekre, az akár megosztható. Irányár: 34,7 mFt Azonosító: 2523 Érdeklődni: Kulcsár Judit 30/964-2924

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaétkezőgázkamraösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ferlindisné Kulcsár Judit Erzsébet
ÁlomKuckó Ingatlanközvetítő Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 964 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 117 127 Ft
Második évtől
149 333 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.