Hirdetéskód: 8733573
Feltöltve: 7 hónapja
Öcsöd eladó családi ház 4 szobás: 26,63 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
26,63 millió Ft
184,9 ezer Ft/m²
74 169 Euro
515,06 Euro/m²
144 m²
1500 m²
4 szoba
Eladó családi ház
Csende környezetben található családi ház, mindentől 5 percre. Cserkeszőlő világhírű gyógy fürdőtől 10 km-re. Ovoda, iskola, polgármesteri hivatal a szomszédban.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CI
Csato Ilona
+36 70 779 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CI
Csato Ilona
+36 70 779 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CI
Csato Ilona
+36 70 779 8