Eladó ház Olaszfalu 195 nm
Eladó ház Olaszfalu 195 nm
Eladó ház Olaszfalu 195 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9014075
Referenciaszám: HZ045478
Frissítve: ma

Olaszfalu eladó családi ház 6+1 fél szobás: 52 millió Ft

52 millió Ft
266,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
195 m²
Alapterület
1013 m²
Telek
6+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó egy 195 m2-es, 2 szintes családi ház Olaszfaluban, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan tágas kialakítású, beépített tetőtérrel rendelkezik, amely akár külön lakásként is használható, így többgenerációs családnak vagy külön élettér kialakítására is ideális lehet. A ház fűtéséről vegyestüzelésű kazán és gázkonvektorok gondoskodnak. Az ingatlanhoz nagy méretű kert tartozik, valamint 3 melléképület, amelyek tárolásra, műhelynek vagy gazdálkodásra is jól kihasználhatók. A ház jó adottságokkal rendelkezik, sok lehetőséget rejt magában, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja és korszerűsítheti. Ideális választás lehet családoknak, illetve azoknak is, akik nyugodt vidéki környezetet keresnek. Az ingatlan elhelyezkedése kedvező, Zirc és Eplény körülbelül 5 percre található, míg Veszprém is mindössze 20 perc alatt elérhető. Ha egy nyugodt környezetben található, sok lehetőséget kínáló ingatlant keres, érdemes személyesen is megtekinteni. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1975
Erkély:
4,7 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 88 814 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 175 521 Ft
Második évtől
223 784 Ft