Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8995344
Referenciaszám: M328306
Feltöltve: 10 napja
Ozora eladó családi ház: 3,5 millió Ft
3,5 millió Ft
70 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
50 m²
422 m²

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Tolna vármegyében, Ozora központi részén kínálunk megvételre egy 422 nm-es telken elhelyezkedő, kb. 50 nm alapterületű, bontandó állapotú családi házat.
Az ingatlan jelenlegi állapota miatt felújításra nem alkalmas, azonban ideális választás lehet új otthon építésére vagy befektetési célra. A telek elhelyezkedése kifejezetten előnyös, hiszen a központ közelsége miatt a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyen elérhető.
A telken álló épület tégla szerkezetű, 1960 körül épült, azonban műszaki állapota miatt bontása indokolt.
Közművek: a víz-, villany- és gázhálózat az utcában elérhető, a telek előtt halad el, így a közművek bekötése könnyen megoldható az új tulajdonos igényei szerint.
Ez az ingatlan kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját elképzelésük szerint szeretnének építkezni, vagy hosszú távú befektetésben gondolkodnak egy fejlődő település központi részén.
Falusi CSOK-ra alkalmas település ? akár több millió forintos vissza nem térítendő támogatás és kedvezményes hitel igényelhető az ingatlanra!
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Nincs fűtés
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 884 0
Hitelkalkulátor
Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.