+17 fotó
Hirdetéskód: 8833397
Referenciaszám: M318446-5112099
Frissítve: 1 hónapja
Parádsasvár eladó családi ház 2+1 fél szobás: 36 millió Ft
36 millió Ft
500 ezer Ft/m²
72 m²
712 m²
2+1 fél szoba
Eladó Ház, Parádsasvár
Parádsasvár településen, a Mátra központi részén eladó egy 72 nm-es, 2+1 szobás, összkomfortos családi ház. Az ingatlan teljes bútorzattal együtt kerül értékesítésre. A ház 712 nm-es telken helyezkedik el, terméskő alapra épült, falazata vályog és tégla. A nyílászárók eredetiek, a burkolatok szőnyegpadló, PVC és járólap. A fűtést és a meleg vizet kombi cirkó gázkazán biztosítja, továbbá egy cserépkályha is rendelkezésre áll.
A ház jó elosztású, tágas és világos terekkel rendelkezik, állapota közepes. A telek körbekerített, a pihenést egy nagy méretű, fedett terasz biztosítja. Parkolás zárt garázsban és udvari beállón lehetséges. Az ingatlan háromfázisú árammal ellátott, valamint egy nagyméretű melléképület is található rajta, amely akár állattartásra is alkalmas.
A ház kialakítása vendégház üzemeltetésére is alkalmassá teszi; korábban több éven át ilyen funkcióban működött. A településen a közbiztonság jó, a környék kedvelt kirándulóhely, számos túraútvonal érhető el a közeli erdőkben. A faluban orvosi rendelő, posta és kisebb üzletek találhatók. Nagyobb bevásárlási lehetőség Parádon, illetve félórás autóútra Gyöngyösön vagy Egerben érhető el. Sűrű buszjárat biztosít összeköttetést a közeli településekkel.
Az ingatlan alkalmas állandó lakhatásra és nyaralóként is. Megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre az eladók és a vevők részére. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
36000000 Ft