Eladó ház Pinnye, Kossuth Lajos utca 89 nm
Eladó ház Pinnye, Kossuth Lajos utca 89 nm
Eladó ház Pinnye, Kossuth Lajos utca 89 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9004097
Referenciaszám: HZ042339
Frissítve: 2 napja

Pinnye eladó családi ház 2 szobás: 55 millió Ft

55 millió Ft
618 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
89 m²
Alapterület
1421 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Rendezett családi ház tágas telekkel Pinnyén Pinnye nyugodt, rendezett részén kínáljuk eladásra ezt a nettó 89 m²-es családi házat, amely egy 1421 m²-es, tágas telken helyezkedik el. Az ingatlanhoz különálló garázs is tartozik szerelőaknával, valamint melléképület és kút is megtalálható az udvaron. A ház lakható állapotú, szerkezetileg rendezett, ugyanakkor esztétikai és korszerűsítési felújítás után igazán kellemes otthonná alakítható. Az ingatlan két bejárattal rendelkezik, elosztása praktikus: - előszoba - 2 tágas szoba - étkező - konyha - kamra - közlekedő - fürdőszoba Fűtéséről gázkonvektorok, valamint cserépkályha gondoskodik. A nyílászárók nagy részét körülbelül 3 éve korszerű műanyag ablakokra cserélték, melyek redőnnyel felszereltek, emellett a bejárati ajtók is megújultak. A tágas kert számos lehetőséget kínál, legyen szó kertészkedésről, pihenésről vagy akár további tárolási, gazdálkodási célokról. Az udvaron kút és melléképület is rendelkezésre áll. Pinnye kedvező elhelyezkedésének köszönhetően Sopron autóval nagyjából 20-25 perc alatt elérhető, de Kapuvár és a környező települések is könnyen megközelíthetők.