+10 fotó
Hirdetéskód: 9005697
Referenciaszám: 702601370
Feltöltve: 1 napja
Somoskőújfalu eladó családi ház 2 szobás: 30,5 millió Ft
30,5 millió Ft
305 ezer Ft/m²
100 m²
636 m²
2 szoba
Somoskőújfalu eladó családi ház
Eladó panorámás családi ház Somoskőújfaluban!
A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk egy 100 nm-es családi házat. Az ingatlan egy 636 nm-es telken helyezkedik el.
A ház 1960-ban épült téglából, a tetőt cserép fedi.
A házban egy konyha étkezővel, fürdőszoba + wc, előszoba és két hálószoba található.
Az otthon melegét kandalló és gázkazán biztosítja.
A házhoz tartozik egy fedett terasz, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a környező dombokra. Az udvaron található továbbá egy nyári konyhaként használt melléképület, illetve egy kb. 12 nm-es pince.
Elhelyezkedés: A ház közelében pár perc alatt elérhetőek egészségügyi és oktatási intézmények, valamint bevásárlási lehetőségek is.
Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon!
Eladó ingatlanokat keresünk hazai, illetve külföldi ügyfeleink számára!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 622 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
131 258 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.