Eladó ház Szár 144 nm
Eladó ház Szár 144 nm
Eladó ház Szár 144 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9010390
Referenciaszám: HZ028495-5226933
Feltöltve: ma

Szár eladó családi ház 2 szobás: 62,9 millió Ft

62,9 millió Ft
436,8 ezer Ft/m²
144 m²
Alapterület
2426 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Szár csendes mellékutcájában eladó egy 2 szintes családi ház! A ház és a hozzá tartozó melléképületek alapterülete 200 nm, a redukált hasznos alapterülete 144 nm - Fűtése gáz, illetve vegyes tüzelésű kazánnal történik, lapradiátoros hőleadókkal. - Új fa nyílászárók kerültek beépítésre. - Az ingatlan 2426 nm kerttel rendelkezik, amelyben termő gyümölcsfák és szőlőtőkék találhatóak. - Az ingatlanhoz 45 nm műhely- (316 Amper) , pince és több melléképület tartozik. - Ideális választás mindazoknak, akik egy olyan otthont keresnek, amely kényelmes és sokoldalú lehetőségeket kínál. Bővebb tájékoztatásért és az ingatlan megtekintésével kapcsolatban, keressen bizalommal!

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gottfried Marianna
Duna House Tatabánya
Az iroda összes hirdetése
+36 34 456 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 212 313 Ft
Második évtől
270 693 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.