+16 fotó
Hirdetéskód: 8580741
Referenciaszám: HZ091247
Frissítve: 22 napja
Tompa eladó családi ház 3 szobás: 18,5 millió Ft
18,5 millió Ft
201,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
92 m²
665 m²
3 szoba
Leírás
Bács-Kiskun Vármegyében Tompán bútorozott családi ház eladó.
A 665 nm-es összközműves telken elhelyezkedő 92 nm-es ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal. Tartozik hozzá 3 külön bejáratú szoba, fürdőszoba, wc, előtér, folyosó, főzőfülke, étkező.
Az otthon melegéről vegyes tüzelésű kazán és radiátorok gondoskodnak, a meleg vizet gázbojler biztosítja. Nyílászárói fából készültek és redőnnyel vannak ellátva. Az épületben a padlózat burkolata parketta és járólap.
Az ingatlanhoz több melléképület is tartozik. Kazánház, tároló egy melléképületben, és garázs, nyári konyha, ami alatt pince is található a másik melléképületben.
A családi ház a város központjában két utca kereszteződésénél található.
Pár perc sétára a közelben bölcsőde, óvoda, általános iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, boltok, posta.
A város az 53. és az 55. számú fő közlekedési utak találkozásától 1 km-re délre fekszik.
Délről Szerbia, északról Kisszállás, nyugatról Csikéria és Mélykút, keletről Kelebia község határolja.
Tompa a kiskunhalasi kistérséghez tartozik, Kiskunhalas város 28 km-re van, Mélykút 23 km-re, Kelebia 11 km-re, a határátkelő 6 km-re található.
Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában.
Tulajdonságok
Családi ház
Vegyes tüzelésű kazán
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 79 998 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
79 616 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás