+17 fotó
Hirdetéskód: 8200942
Referenciaszám: 44264
Frissítve: 4 napja
Újszilvás eladó családi ház 8 szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
161 ezer Ft/m²
310 m²
1187 m²
8 szoba
BOMBA ÁR! Újszilváson üzleti ingatlan!
A CasaNetWork Ingatlaniroda (CNW) eladásra kínálja a 174601834 ID számú ingatlant Újszilváson!
Eladásra kínálunk egy 310 nm alapterületű épületet, amely egy 1187 nm-es telken található. Az ingatlan korábban vegyesboltként, kocsmaként és pizzériaként működött, jelenleg azonban nem üzemel benne vállalkozás. Az épületben riasztó, klíma, teljes polcrendszer és hűtőberendezések találhatók. A korábbi pizzéria részen sütő, pizza kemence, előkészítő helyiség, mosogató helyiség, valamint asztalok és székek is rendelkezésre állnak, így az ingatlan többféle hasznosításra is alkalmas lehet.
Tulajdoni lap szerint jelenleg kivett áruház, amely átminősíthető, így akár családi házzá vagy társasházzá is alakítható. Az épület előtt saját tulajdonú, térkövezett parkoló található. A bolt rész kisebb felújításon esik át (festés, mázolás), azonban az ingatlan helyiségeinek mérete és kialakítása továbbra is sok lehetőséget kínál.
Igény esetén az épület tetőtere további 130 m2-en beépíthető, így akár többlakásos ingatlanná is alakítható. Az ingatlan mögött zárt udvar található, ahol fatároló, pince és raktár helyezkedik el. A településen jelenleg nincs ételkiszállítás, ezért az ingatlan kiváló lehetőséget nyújthat új vállalkozás indítására is. Amennyiben az új tulajdonos nem üzleti célra hasznosítaná, a jelentős hasznos alapterület miatt lakóingatlan kialakítására is ideális választás lehet.
Az ingatlan főbb jellemzői: 310 m2-es épület, 1187 m2-es telek, gáz, ipari áram, vezetékes víz és csatorna közművek, tégla építésű szerkezet, cirkó és vegyestüzelésű kazános fűtés, 4 db hűtő-fűtő klíma, riasztórendszer, jó állapotú épület, beton födém és tárolóhelyiségek.