Eladó ház Újszilvás 101 nm
Eladó ház Újszilvás 101 nm
Eladó ház Újszilvás 101 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9020661
Referenciaszám: HZ024666
Feltöltve: 1 napja

Újszilvás eladó családi ház 4 szobás: 42,9 millió Ft

42,9 millió Ft
422,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
101 m²
Alapterület
2188 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
ELADÓ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ + ÉPÍTÉSI TELEK ÚJSZILVÁSON! A vételárban szereplő ingatlan két helyrajzi számon helyezkedik el, igény esetén az építési telek nélkül is megvásárolható.  Az egyik helyrajzi számon egy 101 m2 hasznos alapterületű családi ház és egy hozzá tartozó kb. 1000 m2-es telek szerepel.  A másik helyrajzi számon pedig egy kb. 1000 m2-es építési telek szerepel. A 101 m2 hasznos alapterületű családi ház beton alapon, téglából épült, fa födémmel (hőszigetelve) és tetőszerkezettel, cserépfedéssel. Külső és belső nyílászárói is fából készültek. Az ingatlan ipari árammal szerelt, a villanyhálózata felújításra került. Helyiségeket tekintve kialakításra került 3 hálószoba, nappali, konyha étkezővel, kamra, fürdő külön WC-vel. Fűtését gázcirkó és vegyes tüzelésű kazán látja el radiátor hőleadókon keresztül, illetve felszerelésre került 3 darab hűtő-fűtő klíma is (H tarifával). A gépészet a fedett teraszon keresztül elérhető kazánházban található. A családi házhoz is tartozó 1000 m2-es telken található - 24 m2-es szerelőaknás garázs, - fúrt kút, - több tárolásra alkalmas melléképület, ólak. ÖRÖMMEL ÁLLOK RENDELKEZÉSÉRE A DUNA HOUSE KÍNÁLATÁBAN MEGTALÁLHATÓ ÖSSZES INGATLANNAL KAPCSOLATBAN. HÉTVÉGÉN IS VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1982
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanvilágosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel