+13 fotó
Hirdetéskód: 8496834
Referenciaszám: HZ075792-4794317
Frissítve: 1 napja
Verseg eladó családi ház 4 szobás: 34 millió Ft
34 millió Ft
311,9 ezer Ft/m²
109 m²
1862 m²
4 szoba
Eladó ház, Verseg
Kiváló lehetőség Falusi CSOK településen!
Összkomfortos, lehetőségekkel teli téglaház, bőséges 1862 nm-es telken!
Verseg szívében várja új lakóit egy 109 nm-es hasznos lakóterű 3 hálószobás, téglaszerkezetű ház. A ház fűtése vízteres kandallóval megoldott, de egy gáz cirkó is beépítésre került. A melegvizet villanybojler szolgáltatja. Az összes közmű (víz, csatorna, villany, gáz) bevezetésre került a házba.
A hatalmas telek rengeteg lehetőséget hordoz magában, jelenleg több baromfitartásra alkalmas melléképület található rajta, de bőven akad hely egy veteményesnek is, 2 fúrt is található a telken.
A ház jelenlegi állapotában is lakható, kis ráfordítással igazán hangulatos otthon varázsolható belőle.
A ház megvásárlásáshoz CSOK, Falusi CSOK, Babaváró igénybevehető, melynek igénylésében szakértőink ingyen segítik Önt!
Ne habozzon, hívjon még ma, nézzük meg együtt a házat!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Keressen bizalommal az ünnepek alatt is!
Érd: Dzimba Rita, tel: +36/20 915 4054, e-mail: dzimba.rita@dh.hu
Referencia szám: HZ075792
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
2000
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 28 814 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
146 320 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.