+3 fotó
Hirdetéskód: 8933706
Referenciaszám: HK-5177241-5177241
Frissítve: 1 hónapja
Nyíregyháza eladó ikerház 4 szobás: 96,9 millió Ft
96,9 millió Ft
835,3 ezer Ft/m²
116 m²
475 m²
4 szoba
NYÍREGYHÁZA OROSI ÚT MELLETT NAPPALI + 4 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
NYÍREGYHÁZA OROSI ÚT MELLETT NAPPALI + 3 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis nyugodt és családias részén, az Orosi út melletti új építésű lakóparkban kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 116 nm-es, nappali + 4 szobás ikerházi lakást.
Átgondolt tervezés – Életre szóló kényelem:A ház tervezésekor a modern családok igényeit tartottuk szem előtt. A belső terek világosak, tágasak és funkcionálisak:
Központi élettér:Egy lenyűgöző, 31 nm-es amerikai konyhás nappali, amely a családi élet valódi szíve.
Privát szféra: 3 különnyíló hálószoba, amely biztosítja a nyugalmat minden családtag számára.
Garázs & Tárolás: Egy 19,13 nm-es saját garázs közvetlen bejárással, amely az autó védelmén túl extra tárolási lehetőséget is nyújt.
Saját kert: A házhoz egy kényelmes, 475 nm-es privát telekrész tartozik – ideális méret játszótérnek, kerti sütögetőnek vagy pihenősaroknak.
️ Prémium műszaki tartalom – A jövő technológiája:Az ingatlan a legmagasabb energetikai sztenderdek szerint épül, így fenntartása rendkívül gazdaságos:
Gépészet: Modern, környezetbarát HŐSZIVATTYÚS fűtésrendszer – a ma elérhető legkorszerűbb és legolcsóbb üzemeltetésű megoldás!
Szigetelés: Porotherm 30-as tégla falazat + 15 cm-es homlokzati hőszigetelés.
Nyílászárók: Prémium, 3 rétegű hőszigetelt üvegezés a maximális hő- és hangszigetelésért.
Környezet és lokáció: A lakópark új építésű, igényes házak szomszédságában található. Aszfaltozott úton megközelíthető, rendezett és biztonságos környék. A városközpont pár perc alatt elérhető, így a nyugalom mellett a városi infrastruktúra (iskolák, boltok) is karnyújtásnyira van.
️ Megbízhatóság: Az építkezést egy számos referenciával rendelkező, tőkeerős kivitelező végzi.