+11 fotó
Hirdetéskód: 9004900
Referenciaszám: M327702-5223749
Feltöltve: 1 napja
Budapest XXI. kerület eladó panellakás 1+1 fél szobás: 45 millió Ft
45 millió Ft
1,29 millió Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
8. emelet
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában!
35 nm-es panellakás PÁRATLAN KILÁTÁSSAL a Dunára, Csepel Királymajori lakótelepen.
A másfél szobás lakás redőnyös, szúnyoghálós, műanyag nyílászárókkal, új bejárati ajtóval, biztonsági ráccsal felszerelt. A radiátorok is modern lapradiátorok. A fürdőszobát néhány éve modernizálták. A szobákban laminált parketta burkolat, a többi helyiségben hidegburkolat található. Távfűtésű. A ház csendes, rendezett.
Közelben Duna-parti sétány, park, játszótér, középiskola. A környék csendes, kultúrált.
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel konstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében. További információért vagy megtekintéssel kapcsolatban hívjon a hét bármely napján.
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
1973
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Hackenberger Rita
OTPip - Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 423 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
193 659 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.