+14 fotó
Hirdetéskód: 8950742
Frissítve: 25 napja
Miskolc eladó panellakás 2 szobás: 32,9 millió Ft
32,9 millió Ft
598,2 ezer Ft/m²
55 m²
2 szoba
2. emelet
Miskolc - Stílusos, erkélyes, teljes körűen felújított lakás eladó!
STÍLUSOS, ERKÉLYES, TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ!
Miskolcon az Avas lakótelepen lévő panel társasház 2. emeletén eladó 55 nm-es, 2 szoba – nagy konyha – gardrób elrendezésű, igényesen felújított lakás, melynek erkélyéről gyönyörű panoráma nyílik a Bükkre.
Ez az otthon igazán nagyvonalú és megnyerő - új tulajdonosának szinte csak be kell költöznie!
A lakás paraméterei:
- kényelmes elrendezésű, ízléses otthon
- elosztása: 2 szoba, konyha, gardrób, fürdő, WC, közlekedő, erkély
- külön nyíló szobák lamináltpadlóval, egyéb helyiségek járólappal burkoltak
- laksás teljes falazata glettelt és festett
- villanyvezetékek, kapcsolók, dugaljak cseréje megtörtént
- lakás világítását modern lámpák teszik hangulatossá
- hőszigetelt nyílászárók, ízléses belső ajtók kerültek beépítésre
- két zár szerkezetes bejárati ajtó biztonságos
- napfényes, világos otthon déli tájolással
- fürdő és WC külön helyiségben található, mindkét helyiség igényes, modern
- fürdőben nagyméretű zuhanykabin biztosítja a kényelmet
- erkélye gyönyörű panorámával a Bükkre néz
Ez az ingatlan már további átalakítást vagy felújítást nem igényel. A mai kornak megfelelő modern színvilágban kialakított kényelmes otthon. Szívesen ajánlom egyedülállók vagy családok figyelmébe egyaránt. A 2.emelet lépcsőzése kimondottan egészséges, ez is része a napi testmozgásunknak.
A társasház lépcsőháza tiszta és rendezett, lakóközössége jó. A parkolás kényelmesen és díjmentesen megoldható az épület előtt. Kimondottan jó infrastruktúrával rendelkezik. Közelben óvoda, iskola, bolt, éttermek stb. egyaránt megtalálhatók.
Ha egy elegáns, teljes körűen felújított otthont keres, ahol már nincs más dolga, csak beköltözni, megtalálta a tökéletes választást. Kérem hívjon és nézzük meg együtt!