Eladó lakás Balassagyarmat 60 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007766
Feltöltve: 1 napja

Balassagyarmat eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 39 millió Ft

39 millió Ft
650 ezer Ft/m²
60 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladó Balassagyarmat, Jeszenszky Kálmán utcában négylakásos társasházban 1. emeleti lakás (1+2 félszobás, 60 nm, erkély, klíma, külön WC). 2015-ben felújításra került (ablak, ajtó, víz, elektromos vezetékek teljes cseréje, új központi fűtés, kondenzációs kombi gázkazán, mosógép konyhapult alatt). Melegvíz előállítása éjszakai áram és gázkazán által is lehetséges. Két udvar rész (előkert, hátsó kert), pince és padlás rész tartozik a lakáshoz. Óvoda, iskola öt perc gyalog, utca egyirányú nincs nagy forgalom. Irány ár 39 M

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 488 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 131 641 Ft
Második évtől
167 838 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély