Eladó lakás Budapest I. kerület 79 nm
Eladó lakás Budapest I. kerület 79 nm
Eladó lakás Budapest I. kerület 79 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8999078
Referenciaszám: H516786-5219980
Frissítve: 4 napja

Budapest I. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 129,8 millió Ft

129,8 millió Ft
1,64 millió Ft/m²
79 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Eladó a Pauler utcában, egy 79 m2-es, nyugati fekvésű, 2 szobás, 3. emeleti lakás egy liftes házban.. - Az ingatlan átlagos állapotú, ugyanakkor számos fontos műszaki korszerűsítés már megtörtént: a nyílászárókat a bejárati ajtó és a konyha ablak kivételével már cserélték. - A fűtésről és a meleg vízről Ariston gázkazán gondoskodik. - Azonnal költözhető lakás belső elrendezése átgondolt, a tágas, külön és egybe is nyitható szobákkal. - A szobákat keményfa parkettával, a többi helyiséget - az előszobát, a közlekedőt, a konyha-étkezőt és a külön WC-t, fürdőszobát mettlachival burkolták. - Az 5 emeletes épület lifttel rendelkezik. - A lakóközösség kulturált és összetartó. - A környék jó infrastruktúrával rendelkezik, pár perc sétával a SPAR, a DM, továbbá az ALDI, villamossal a Déli pályaudvar, a Széll Kálmán tér, valamint a Szent Gellért tér is elérhető. - Parkolási lehetőség az utcán, közterületen, fizetős az övezet, de az önkormányzat az ott lakóknak ingyenes parkolási lehetőséget biztosít 1 autóra. Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, kérem hívjon a hét bármelyik napján! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1930
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségcsendesjó közlekedésűkaputelefonliftösszkomfortosparkettásredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel